resim6

Not defterine yazi yazma

Bu site bize Amerika Birleşik Devletleri üzerinden hizmet vermektedir. Oldukça başarılı bir site sunmuşlar bize.

Anlatım

Açılan sayfamızın sol tarafındaki sarı boşluğuna gerekli yazımızı giriyoruz.

Yukardaki renklerden sayfa rengini seçiyoruz.

Aşağıdaki renklerden yazı rengini seçiyoruz.

Create linkine tıklayarak not defteri yazı resmimizi tamamlamış oluyoruz.

Resmi indirmek için resmin üstüne mause getirip ters tuş Resmi Farklı Kaydet yapıyoruz not defteri resmimiz bilgisayarımıza indirmiş oluyoruz.

Not defterine yazi yazma
Yazar : admin

“Not defterine yazi yazma” için 559 Yorum

 1. 9. Sınıfların Bölüm Seçme Mücadelesi
  Bu yıl okulumuza yeni 9. Sınıflar geldi ve yeni bir öğretim hayatına atıldılar.
  İlk Problemleri Evi Uzak olan bir öğrencinin otobüsle gelmesidir. İlk Derslerine Girdiklerinde yeni derslerinin olduğunu görecekler ve Yeni yeni Ögretmenlerle Tanışacaklar.

  Okulumuzda 4 Adet Bölüm Bulunmaktadır. Bunlar Adalet, Halkla İlişkiler,Gazetecilik ve Grafik ve Fotoğraf dır. 9. Sınıfların İlk 70 Kişi Adalet, 70-140 arası Halkla ilişkiler, 140-210 arası Gazetecilik, 210-280 arasıda Grafik ve Fotoğraf Bölümüne Gidecektir.

  Bu Yıl Okulumuzda Disiplin çok sıkı tutuluyor. Yeni gelen 9. Sınıflar, 8. Sınıftaki gibi rahat davranışları olmayacaktı. Çünkü Okulumuzda Bir çok Kural var. Bunlardan bazıları Telefonların 1. Ders toplanıp son 5 dakika verilmesi , Kılık Kıyafetlerin düzgün olması formasız ( sivil ) gelinmemesi, Okula Geç Kalınmaması, Saç ve Sakalın Bırakılmaması Gibi Kurallar var. Bunlara Herkez Uymak Zorunda, Çünkü Uyulmamasında Disiplin İşlemi Başlatılıyor.

 2. Anonim dedi ki:

  Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
  türkçe Kuran Sosyal Sosyal İngilizce
  zeka oyunları Kuran Sosyal Müzik İngilizce
  zeka oyunları İngilizce Türkçe Matematik Türkçe
  matematik Mat uygulamaları Fen Bilgi Teknoloji Türkçe
  matematik Mat uygulamaları Fen Bilgi Tekneoloji Görsel Sanatlar
  fen Türkçe Matematik Beden eğitimi Din Kültürü
  fen Türkçe Matematik Beden eğitimi Din kültürü

 3. Ben dedi ki:

  Bitmeyen sessizlik aşk seni yakar bitir bazen kanın içer durur bazen seni bitir bitmeyen imkansız doludur ask ne sag nede sol bilmeden arasının onu kaybolmuştum bulamasın bir tüllü aşk yollum orta bitter ne sağın kalır nede sollun yoktur gitmiştir tamam dersinin unuttun sonra birgül gelir tak başladın yerdesin umudun yine baslar bu sefer acı çekmeyi unuttursun acı zaten sen olmuşsun bunu anlayamasının büyürsün onu görsen bile kalbimin hızlı atsa bile bakamasın yüzüne duraklarsın bir anda kalbin çıkacak miş gibi olur bazen hiç öyle yapmasın yüzüne bakarsın sadece aklına gelen tek bir cümle

 4. Ben dedi ki:

  Imkansız sevmedim ben ama o var kalbim de bir başkasını nasıl sevim ben ?yollum yok bu sevdalik ne biliyorum ama seviyorum onun bir başka kızına görmeyi acı veriyor bana imkansız sevdim ben sevdim ne başkasını elinde tuttum nede onu bir başka gözler bakarken hiç aldatmadım kalbime söy verdim Unutcam diye yine olmadı beyim mantım sustu bir tüllü kalbim susmedi

 5. Sümeyye dedi ki:

  seni sevdim sende sev beni izmirden gelmeni istiyorum aşkım gel lütfen bir gül ver senle evlenirim yeterki sev beni lütfen bıktım mahalledeki betülden söyle bana beni sevdiğini söyle lütfen ağladım senin için binada ağladım sevdiğim kişiden ayrılmak çok kötü birşey lütfen beni sev onu sevme seni sevdim kalbimdesin SON

 6. Sümeyye dedi ki:

  Ah bu sevgi sanki ona kötü birşey oldu yanlızlık çok kötü birşey yazık sevgimiz bitti ama o hayla beni seviyor bende onu seviyorum o bana söylemiyor ben ona söylemiyorum acayip birşey seven insan söyler sevdiğine ben söyliyemiyorum niy deseniz ben utanıyorum o utanıyor o erkek ben kızım onun söylemesi gerekiyor lütfen sev lütfen senden ayrılmak kötü mahallenin en yakışıklısı sensin sev beni başka birisini sevme lütfen yalvarıyorum söyle bıktım bizim mahalledeki betüle seni seviyor benimde kalbim kırılıyor başkasını sevme.Allahım o beni sevsin onu değil sana yalvarıyorum allahım o yakında belki başka birisini sevcek benimkalbim sıncıcak sev beni lütfen ben senden küçüğüm ama seviyorum seni sende beni sev lütfen sevgilim sevmessen ben ölürüm sen beni sevmesen bile ben seni sevcem bırakmicam seni onu yanına koymicam anladın mı.Ben seni sevdim sende sev beni lütfen sevgilim son

 7. gizem dedi ki:

  köpeğim olsun istiyorum.ama kısmet olmuyor.hiç hayel edemiyeceyiniz kadar hayvan aşığıyım…ama beceremiyorum.ailemde almak istiyor ama para yok :(..hemen büyüyüm,ünlü bir köpek uzmanı oluyum,zengin oluyum,hayallerimi gerçekleştiriyim diyorum…inş bunlar gerçek olur AMİN

 8. Erqün dedi ki:

  Mutluyum!.. Çünkü yol yakınken dönüşlerim var… Huzuruma şaşırmayın!.. Çünkü yarı yolda duranlardan, koşar adım gitmişliğim var… Kızmayın aşktan caymışlığıma,Benim karşıdan tanımama gibi bir özrüm var… Gelsin hayat bildiği gibi, elinde ne varsa hayata dair. Ötesi hiç bir şey ya da vesair… Gerisi MİSAFİR!..

 9. Nahide dedi ki:

  Yorumunuz hep nefret ediyrum ondan dedim onun yuzunu bile gormek istemirem dedim o benim hayatimin en buyuk yalanidir dedim ama bu aralar morelim bozuk olanda hep o bana igi gosterirdi yuzume bakib gulurdu simdi anladim ki o benim sevincim nesem bir tek onunla mutlu oluram onu unudanda icimde sanki bir bosluk variydi yalniz gibiydim sanki her kese sevmirem deyir ama ikimizde bir birimizin yuzune bakib guluruz ama bunu hic kimse gormur her kesden sakliyoru

 10. Nahide dedi ki:

  Yorumunuz her seyi geride birakib kendime yeni bir sayfa aciyorum:)

 11. Nahide dedi ki:

  Yorumunuz bu gun meni sevaen bir oglan beni yanlis anliyib men ona hakaret etmisim onun bunun sozue inanib da bana dusman gibi baxir

 12. Anonim dedi ki:

  Yanlışlıkla gönderdim, ?

 13. Anonim dedi ki:

  Lise günlerimi düşündüğümde en kötü, en güzel, en korktuğum, en sinirlendiğim anlarda hep sen vardın, ya içindeydin ya dışında ama hep oradaydın.
  Yeri geldi deli gibi güldük, ağladık, heyecanlandık,dalga geçtik, korktuk, şaşırdık, sinirlendik ama bunların hepsini beraber yaşadık. Sadece ikimiz varken bile birbirimize yettik. Muhakkak ki kötü şeyler de yaşadık. Yaşadığımız kötü olaylarda bile en önemli şey yine yine birbirimize sahip olmaktı, o an koşup sarılabileceğin birinin olduğunu bilmekti.
  Bilmelisin ki seninle olan her an eğlenceli ve güzeldi. Hep zirveydi, hep doruk. Sen benim kendimden önce düşündüğüm, mutluluğunu herkesten fazla gözettiğim, derdini derdim saydığım, en yakınım, canım arkadaşımsın.
  Sömay olduğun günleri, filtre kahvemi bardağıma dolduruşunu, mantı görünce çıldırışını unutamam. Bowling başarın seni dünya şampiyonluğuna taşıyacak, bundan da eminim. Geleceğimizde seninle yapmayı planladığım ilk şey sana köpekleri sevmeyi öğretmek olacLise günlerimi düşündüğümde en kötü, en güzel, en korktuğum, en sinirlendiğim anlarda hep sen vardın, ya içindeydin ya dışında ama hep oradaydın.
  Yeri geldi deli gibi güldük, ağladık, heyecanlandık,dalga geçtik, korktuk, şaşırdık, sinirlendik ama bunların hepsini beraber yaşadık. Sadece ikimiz varken bile birbirimize yettik. Muhakkak ki kötü şeyler de yaşadık. Yaşadığımız kötü olaylarda bile en önemli şey yine yine birbirimize sahip olmaktı, o an koşup sarılabileceğin birinin olduğunu bilmekti.
  Bilmelisin ki seninle olan her an eğlenceli ve güzeldi. Hep zirveydi, hep doruk. Sen benim kendimden önce düşündüğüm, mutluluğunu herkesten fazla gözettiğim, derdini derdim saydığım, en yakınım, canım arkadaşımsın.
  Sömay olduğun günleri, acı kahvemi bardağıma dolduruşunu, mantı görünce çıldırışını, bir şey yemediğim zamanlarda beni azarlayışını unutamam. Beni benim kadar bazen benden bile fazla düşündüğün, çok çok sevdiğin için teşekkür ederim.
  Gelecekteki durumumuz ne olursa olsun güzel günler yaşandı, güzel tatlar ve izler bıraktı. Sonsuz çabanla hayallerine ulaşmanı çok mutlu olmanı diliyorum. Seni seviyorum. ak. Çoğu zaman , örneğin ben bir şey yemediğimde, başım ağrıdığında, uykusuz olduğunda, hastalandığımda… , beni benmişcesine hatta benden bile fazla düşündüğün için teşekkür ederim. Bana hisettirdiğin duygular, gösterdiğin sevgi, koşulsuz yardımların için minnettarım.
  Gelecekteki durumumuz ne olursa olsun güzel günler yaşandı, güzel tatlar ve izler bıraktı. Hayallerine ulaşmanı çok mutlu olmanı diliyorum. Seni seviyorum.

 14. emel elik dedi ki:

  teyzem seni çok seviyorum dünyalar kadar çok seviyorum

 15. Anonim dedi ki:

  meraba

 16. ASRIN dedi ki:

  BİR VARMIŞ BİR YOKMUŞ

 17. asrın ege yıldız dedi ki:

  strasbourg dogumlu elif şafak, çocuklugunu ve gencligini ankara, madrid amman, köln, istanbul, boston, michigan ve arizona “da gecirdi, odtü uluslararası ilişkiler bölümü ” nü bitirdi, yüksek lisansını aynı üniversitede kadın çalışmaları ilk romanı pinhan ” la 1998 mevlana büyük ödülü “nü aldı bu nu, şehrin aynaları 1999 ve türkiye yazarlar birligi ödülü ” nü kazandıgı mahrem izledi 2000 ardından her ikisi de çok satan ve pic yayımlandı ardından aylarca satış listelerinden inmeyen ilk otobiyografik kitabı siyah süt “ü yazdı . dogan kitap tarafından 2009 martı ” nda yayımlanan aşk, türk yayıncılık dünyasında önemli bir rekora imza atarak, en kısa sürede en çok satan roman oldu . tüm eserlerinden seçkiler niteliginde olan kagıt helva 2009 , gazete yazılarındanm derledigi firarperest 2012 ve 16

 18. Anonim dedi ki:

  bır gülüşune tum dunyayı feda ettıgım yuzune baktıgımda huzur buldugum beni hep sevecegınden emın oldugm adam bır anıma bın omur hRCadım benı hıc yanlız bırakmayan adam !!!!!

 19. Kimsesiz dedi ki:

  Boşluktayım bu aralar.Etrafımda sevebileceğim kimsem yok.Herkes istediğini alıp gidiyor,neden böyle yaratıklarla sevgimi paylaşayım ki.Yalnızım bu aralar.En çokta yalnız değilsin biz varız dedikleri sırada.Ağlıyorum bu aralar.İçimdeki yaraları kapatacak kimsenin olmamasına ağlıyorum.Düşünceliyim bu aralar.Ben neden onlar gibi olamıyorum derken tekrar boşluğa düşüyorum.Biliyorum ki ben değişmiyorum çevremdeki herkes değişime uğruyor.Biliyorum ki onlar gibi olmak istemiyorum onlardan uzak olmak istiyorum bir o kadar da yalnız kalmak istemiyorum.Ne yapacağımı kime sığınacağımı bilemez haldeyim.Boşluktayım,yavaş yavaş bende boşluk oluyorum.Boşluğa bütün benliğimle karışıp paramparça oluyorum.

Not defterine yazi yazma Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz
Kategoriler
hosting
avatar yapma Resim Yapma Avatarlar Toptan Çocuk Giyim Whatsapp Durumları whatsapp durumları Güzel Sözler