Not defterine yazi yazma

Sponsor Bağlantılarresim6

Not defterine yazi yazma

Bu site bize Amerika Birleşik Devletleri üzerinden hizmet vermektedir. Oldukça başarılı bir site sunmuşlar bize.

Anlatım

Açılan sayfamızın sol tarafındaki sarı boşluğuna gerekli yazımızı giriyoruz.

Yukardaki renklerden sayfa rengini seçiyoruz.

Aşağıdaki renklerden yazı rengini seçiyoruz.

Create linkine tıklayarak not defteri yazı resmimizi tamamlamış oluyoruz.

Resmi indirmek için resmin üstüne mause getirip ters tuş Resmi Farklı Kaydet yapıyoruz not defteri resmimiz bilgisayarımıza indirmiş oluyoruz.

Not defterine yazi yazmaSponsor Bağlantılar
  Benzer Yazılar


Sponsor Bağlantılar
  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapına Yorumlar (552)

 • Anonim Yazar

  Yada napa bilirimkii… takip ettim iki tane fotoğrafını beyendiğm hala mesaj atmadı sevmiyo gailba beni HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA mal HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA mal Aa bak bu bizim PORÇAY tanıyorum tabi kanalı benle kurdu PORÇAY fikirlerini benden aldı benden ilham aldı Wahtsapp varmı ?
  ben içime döktüm içim dışıma çıktı içip içip yayın açtım öfke saçtım anlatamadım ama anlamadılar ölüm gibi bişey oldu gülen olmadı moda olmuş tabi porçay bozdu demek bak koçum ilham benim benim elimdedir durum vahimse düzeltir bozar bozar düzeltirim burdura savaş açanları gördük lafta uçmağa uçanları gördük aman başım derde girmesin diye tabana kuvvet kaçanları gördük .Çok kötü hissettim beyfendi kanaldan memnun değilmisiniz ? Gırtlakladımmı bnmi çağırdım ben müzik yapıyodum siz geldiniz .İhtiyacım yok paraya pula benim tek istediğim bir kafamı boşaltmak ama yok huzur bu dünyada bize Bize tek kalan bir kahkah atmak HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA mal HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA mal hakkımda bir sik bilmiyorsam bile eşkiye biliyormuş gibi yazarım eleştiriyi kaldırırım bolş eleştiriyi kaldırır götüne sokarım elbet 100.1000 e vurmuştum 2 gram amım olmasada bir sike benzemeden boş işlerimi önver dururdunuz ”belki verir ” diye abone olurdunuz abi duydunmu son zamanlarda porçay eski tadı vermiyo vallaha her gün baktın demekki tadına çikolata dökeyim öyle yala ? hesaplarımı ben sordum kendime kendi kendime döndüm dolandım gündüz bana ilhamm gelmedi gündüz uyuyup
  geceleri uyandım erkan bu ne erkan bu ne erkan bu ne erkan bu ne erkan bu ne erkan bu ne erkan bu ne erkan abi bune çok komiğim dimi beni duydunuzmu erkan ebeni sikiyim erkan erkan bu ne erken bune ananın amı bu oldumu orospu çocuğu sabrımın bir sonuu yok sanıyorlar yorumlarında bir bok sanıyorlar kendinelerini yorekok sanıyorlar eniysi sizde gülün geçin i HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA mal HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA mal leş kargası gibi bekliyorlar biliyorum bitti dağlın demem için daha var gücümde sözümde çayınızı alın ve bi kenara geçin…

 • Nahide Yazar

  Yorumunuz hep nefret ediyrum ondan dedim onun yuzunu bile gormek istemirem dedim o benim hayatimin en buyuk yalanidir dedim ama bu aralar morelim bozuk olanda hep o bana igi gosterirdi yuzume bakib gulurdu simdi anladim ki o benim sevincim nesem bir tek onunla mutlu oluram onu unudanda icimde sanki bir bosluk variydi yalniz gibiydim sanki her kese sevmirem deyir ama ikimizde bir birimizin yuzune bakib guluruz ama bunu hic kimse gormur her kesden sakliyoru

 • Nahide Yazar

  Yorumunuz her seyi geride birakib kendime yeni bir sayfa aciyorum:)

 • Nahide Yazar

  Yorumunuz bu gun meni sevaen bir oglan beni yanlis anliyib men ona hakaret etmisim onun bunun sozue inanib da bana dusman gibi baxir

 • Anonim Yazar

  Yanlışlıkla gönderdim, ?

 • Anonim Yazar

  Lise günlerimi düşündüğümde en kötü, en güzel, en korktuğum, en sinirlendiğim anlarda hep sen vardın, ya içindeydin ya dışında ama hep oradaydın.
  Yeri geldi deli gibi güldük, ağladık, heyecanlandık,dalga geçtik, korktuk, şaşırdık, sinirlendik ama bunların hepsini beraber yaşadık. Sadece ikimiz varken bile birbirimize yettik. Muhakkak ki kötü şeyler de yaşadık. Yaşadığımız kötü olaylarda bile en önemli şey yine yine birbirimize sahip olmaktı, o an koşup sarılabileceğin birinin olduğunu bilmekti.
  Bilmelisin ki seninle olan her an eğlenceli ve güzeldi. Hep zirveydi, hep doruk. Sen benim kendimden önce düşündüğüm, mutluluğunu herkesten fazla gözettiğim, derdini derdim saydığım, en yakınım, canım arkadaşımsın.
  Sömay olduğun günleri, filtre kahvemi bardağıma dolduruşunu, mantı görünce çıldırışını unutamam. Bowling başarın seni dünya şampiyonluğuna taşıyacak, bundan da eminim. Geleceğimizde seninle yapmayı planladığım ilk şey sana köpekleri sevmeyi öğretmek olacLise günlerimi düşündüğümde en kötü, en güzel, en korktuğum, en sinirlendiğim anlarda hep sen vardın, ya içindeydin ya dışında ama hep oradaydın.
  Yeri geldi deli gibi güldük, ağladık, heyecanlandık,dalga geçtik, korktuk, şaşırdık, sinirlendik ama bunların hepsini beraber yaşadık. Sadece ikimiz varken bile birbirimize yettik. Muhakkak ki kötü şeyler de yaşadık. Yaşadığımız kötü olaylarda bile en önemli şey yine yine birbirimize sahip olmaktı, o an koşup sarılabileceğin birinin olduğunu bilmekti.
  Bilmelisin ki seninle olan her an eğlenceli ve güzeldi. Hep zirveydi, hep doruk. Sen benim kendimden önce düşündüğüm, mutluluğunu herkesten fazla gözettiğim, derdini derdim saydığım, en yakınım, canım arkadaşımsın.
  Sömay olduğun günleri, acı kahvemi bardağıma dolduruşunu, mantı görünce çıldırışını, bir şey yemediğim zamanlarda beni azarlayışını unutamam. Beni benim kadar bazen benden bile fazla düşündüğün, çok çok sevdiğin için teşekkür ederim.
  Gelecekteki durumumuz ne olursa olsun güzel günler yaşandı, güzel tatlar ve izler bıraktı. Sonsuz çabanla hayallerine ulaşmanı çok mutlu olmanı diliyorum. Seni seviyorum. ak. Çoğu zaman , örneğin ben bir şey yemediğimde, başım ağrıdığında, uykusuz olduğunda, hastalandığımda… , beni benmişcesine hatta benden bile fazla düşündüğün için teşekkür ederim. Bana hisettirdiğin duygular, gösterdiğin sevgi, koşulsuz yardımların için minnettarım.
  Gelecekteki durumumuz ne olursa olsun güzel günler yaşandı, güzel tatlar ve izler bıraktı. Hayallerine ulaşmanı çok mutlu olmanı diliyorum. Seni seviyorum.

 • emel elik Yazar

  teyzem seni çok seviyorum dünyalar kadar çok seviyorum

 • Anonim Yazar

  meraba

 • ASRIN Yazar

  BİR VARMIŞ BİR YOKMUŞ

 • strasbourg dogumlu elif şafak, çocuklugunu ve gencligini ankara, madrid amman, köln, istanbul, boston, michigan ve arizona “da gecirdi, odtü uluslararası ilişkiler bölümü ” nü bitirdi, yüksek lisansını aynı üniversitede kadın çalışmaları ilk romanı pinhan ” la 1998 mevlana büyük ödülü “nü aldı bu nu, şehrin aynaları 1999 ve türkiye yazarlar birligi ödülü ” nü kazandıgı mahrem izledi 2000 ardından her ikisi de çok satan ve pic yayımlandı ardından aylarca satış listelerinden inmeyen ilk otobiyografik kitabı siyah süt “ü yazdı . dogan kitap tarafından 2009 martı ” nda yayımlanan aşk, türk yayıncılık dünyasında önemli bir rekora imza atarak, en kısa sürede en çok satan roman oldu . tüm eserlerinden seçkiler niteliginde olan kagıt helva 2009 , gazete yazılarındanm derledigi firarperest 2012 ve 16

 • Anonim Yazar

  bır gülüşune tum dunyayı feda ettıgım yuzune baktıgımda huzur buldugum beni hep sevecegınden emın oldugm adam bır anıma bın omur hRCadım benı hıc yanlız bırakmayan adam !!!!!

 • Kimsesiz Yazar

  Boşluktayım bu aralar.Etrafımda sevebileceğim kimsem yok.Herkes istediğini alıp gidiyor,neden böyle yaratıklarla sevgimi paylaşayım ki.Yalnızım bu aralar.En çokta yalnız değilsin biz varız dedikleri sırada.Ağlıyorum bu aralar.İçimdeki yaraları kapatacak kimsenin olmamasına ağlıyorum.Düşünceliyim bu aralar.Ben neden onlar gibi olamıyorum derken tekrar boşluğa düşüyorum.Biliyorum ki ben değişmiyorum çevremdeki herkes değişime uğruyor.Biliyorum ki onlar gibi olmak istemiyorum onlardan uzak olmak istiyorum bir o kadar da yalnız kalmak istemiyorum.Ne yapacağımı kime sığınacağımı bilemez haldeyim.Boşluktayım,yavaş yavaş bende boşluk oluyorum.Boşluğa bütün benliğimle karışıp paramparça oluyorum.

Resim Yapma Whatsapp Durumları whatsapp durumları Avatar Oluşturma