facebook kapak fotoğrafları yapma

Sponsor BağlantılarFacebook Zaman Tüneli İçin Fotoğraflar

Facebook zaman tüneli kapak fotoğrafınızı istediğiniz gibi yerleştiremiyor musunuz.Kapak içinuygun fotoğraf bulamıyor musunuz? O zaman doğru yerdesiniz.Facebook’un zaman tüneli profilinde istediğiniz profesyonelce hazırlanmış kapak fotoğraflarını görüntülemek ister misiniz?

En amatör bilgisayar kullanıcısının bile bir kaç tıklama ile oluşturabileceği profesyonel kapak fotoğrafları istediğini bir zaman tüneli profili oluşturmanızı sağlayacak.Aşağıdaki 5 Facebook zaman tüneli kapak fotoğrafı oluşturma uygulaması sayesinde online bir şekilde kapak fotoğraflarınızı oluşturabileceksiniz.

 

facebook-kapak

1.Timeline Cover Banner

Timeline Cover Banner isimli internet sitesinde Facebook harika kapak resimleri oluşturabilirsiniz.Facebook zaman tüneli kapak fotoğrafınızı değiştirmek ve güzelleştirmek istiyorsanız bu uygulamayı kullanmalısınız.

Uygulamaya gitmek için tıklayınız

 

2.CoverCanvas

CoverCanvas isimli uygulaması ile de Facebook Zaman Tüneli Kapak Fotoğrafı oluşturabilirsiniz.Facebook kapak fotoğrafınızı hızlıca değiştirmek ve yayına sokmak istiyorsanız bu web uygulamasını kullanabilirsiniz.

Uygulamaya gitmek için tıklayınız

 

3.InstaCover

InstaCover ile Facebook’da profiliniz için çok güzel kapak fotoğrafları oluşturabilirsiniz.Facebook kapak fotoğraflarınızı Instagram fotoğrafları ile oluşturmanızı sağlayan bir web uygulaması.

Uygulamaya gitmek için tıklayınız

 

4.myFBCovers

myFBCovers uygulaması da internet üzerinden hızlı bir şekilde Facebook zaman tüneli kapak resmi oluşturmanızı sağlar.Facebook kapak fotoğraflarınızı en hızlı şekilde üretebileceğiniz web uygulaması.

Uygulamaya gitmek için tıklayınız

 

5.Pic Scatter

Pic Scatter uygulaması da internet üzerinde kapak fotoğrafı oluşturmanıza yarayan bir uygulamadır.Facebook Zaman Tüneli kapak resminizi albümlerinizden, arkadaşlarınızın profil fotoğraflarından veya beğenilerinizden hazırlayın.

Uygulamaya gitmek için tıklayınız

 

alıntı:renkliweb.com


Sponsor Bağlantılar
  Benzer Yazılar


Sponsor Bağlantılar
  Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapına Yorumlar (14)

Resim Yapma Whatsapp Durumları whatsapp durumları Avatar Oluşturma